ModaSelvim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

ModaSelvim müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

Tesettür modasının öncü isimlerinden olma yolunda hızla ilerleyen ve muhafazakar kesimin oldukça beğenisini kazanarak yoluna hızlı ve kararlı adımlarla devam eden ModaSelvim siz müşterilerine internet üzerinden ve Bahçelievler Yenibosna’da bulunan mağazasıyla hizmet vermektedir.

ModaSelvim’in sipariş ve destek işlemleri için kurduğu ModaSelvim müşteri hizmetleri Haftaiçi 09:00-19:00 Cumartesi günü ise 09:00-17:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir.

ModaSelvim müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ModaSelvim müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak ModaSelvim çağrı merkezinden ModaSelvim müşteri temsilcisine bağlanabilir sipariş ve şikayetleriniz için yardım alabilirsiniz.

ModaSelvim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 550 52 52

ModaSelvim İnternet Sitesi Adresi

https://www.modaselvim.com/

ModaSelvim İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/modaselvim/

4 yorum

  1. büşra Yanıtla

    müşteri memnuniyeti hiç yok ürünüm değişim için yolladım . 6 gün sonra gelecek diyorlar tabi ödemeyi aldınız sallamayın. böyle saçmalık görmedim. keşke her zaman yaptığım siteden alsaydım. sizi her yerde anlatacağım.

  2. büşra Yanıtla

    müşteri memnuniyeti hiç yok ürünüm değişim için yolladım . 6 gün sonra gelecek diyorlar tabi ödemeyi aldınız sallamayın. böyle saçmalık görmedim. keşke her zaman yaptığım siteden alsaydım. sizi her yerde anlatacağım. …..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir