Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.

Telefonda çok uzun süre beklemeden direk bağlanmak için öncelikle Akbank çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Akbank çağrı merkezini arayarak bütün bankacılık işlemlerinizi bankaya gitmeden kolaylıkla yapabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 ile başlamaktadır.

Akbank Tarihçesi, 1948 yılında Türkiye ülkesinde Adana ilinde kurulmuştur. Sabancı Ömer Hacı olarak bir grup iş adamı tarafından pamuk üretimi yapan çiftçilere finans sağlamak amacıyla kurulmuş günümüzde bir çok bireysel ve kurumsal şirketlere finansal hizmet vermektedir.

Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanmak ve sorunlarınızı halletmek için öncelikle Akbank çağrı merkezini arayarak aşağıdaki yönergeleri izleyin

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 25 25

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıdaki görsele tıklayın;
Müşteri hizmetleri telefon numarasını çevirdikten sonra önce “4” tuşuna basın ve beklemeden “2” tuşuna basın. Sinyal sesinden sonra beklemeden direk “0” tuşuna basarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemlerden sonra Akbank çağrı merkezini arayarak Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma işleminiz sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir